Pasmanteria online, artykuły dziewiarskie

Bestseller

Ostatnio dodane

W Lovieczka promocje
masz na wyciągnięcie ręki

Zapraszamy na
naszego BLOGA

Bądź na bieżąco z Lovieczka.pl

Najnowsze na blogu

Opinie naszych Klientów

Jesteś zadowolona z zakupów w sklepie Lovieczka? Pozostaw swoją opinie. To dla nas bardzo ważne.

Opinie nie są zweryfikowane.

Lovieczka.pl
jeden sklep
wiele pasji

Lovieczka.pl to internetowa pasmanteria będąca sklepem dla rękodzielników o wielu pasjach. Magazyn sklepu znajduje się w Lublinie (umożliwiamy odbiór osobisty zamówień), ale wysyłka odbywa się na cały kraj. Pasmanteria istnieje dzięki miłości do wielu różnych dziedzin rękodzieła, zazwyczaj nie łączonych w jednym sklepie. A to wszystko po to aby ułatwić zaopatrywanie się w czasie jednych zakupów zarówno miłośnikom szydełkowania jak i robienia na drutach, haftowania, makramy, punch needle, makatek, a nawet frywolitek.

Tworząc ofertę pasmanterii Lovieczka.pl staramy się aby dostępny asortyment był skrupulatnie dobrany (tylko sprawdzone produkty, renomowanych producentów), odpowiadał najnowszym trendom, oferował wszelkie nowinki techniczne, które mogą ułatwić wykonywanie pięknych rękodzielniczych prac. A główną zasadą jest aby stosunek jakości do ceny był jak najlepszy.

Zamawiając w pasmanterii Lovieczka.pl masz pewność, że dbasz o planetę. Wszystkie zamówienia pakujemy bardzo estetycznie – zajrzyj na nasz Instagram – w papierowe opakowania i zaklejamy papierową taśmą. Jeżeli w paczce znajdziesz plastik to możesz być pewien, że jest to fabryczne opakowanie producenta danej rzeczy.

Szeroki wybór włóczek od DROPS, Yarn Art, Himalaya i Regia Schachenmayr. Odpowiedni zarówno do szydełkowania jak i robótek na drutach czy punch needle.

Najwyższej jakości sznurki polskiej marki Bobbiny stworzone z bawełnianych włókien z recyklingu, miękkie i nadające się nie tylko do makramy, ale także do przerabiania na drutach czy szydełku.

Materiały do łatwego i nowoczesnego haftowania nie tylko tradycyjnym haftem krzyżykowym, ale przede wszystkim haftu płaskiego. Tkaniny do haftu i lny firmy Zweigart. Flizeliny rozpuszczalne i samoprzylepne firm DMC i Madeira. Bawełniane i metalizowane muliny firm DMC i Ariadna.

W ofercie znajdują się także materiały potrzebne do wykonania coraz modniejszego w ostatnich latach haftu tkanego tzw igły tkackie. Punch Needle firmy Lavor. I potrzebny do ich wykonania materiał Monks Cloth Lavor i Zweigart. A pasjonatom tradycyjnych szydełkowanych serwet z kordonka oferujemy bawełniane nici firmy Ariadna w różnych grubościach – kordonek Aria5, Muza10 i Muza20.

0