Filtry produktów

Kategorie
Producent
Metry w 50g
Skład
Rozmiar szydełka
Rozmiar drutu
Gęstość kanwy
Skład kanwy
Kolor

Druty

Druty do dziergania – zestawy w atrakcyjnych cenach

Jeżeli pasjonujesz się w robótkach na drutach, to doskonale trafiłaś! A jeśli jednak zaczynasz dopiero przygodę z dziewiarstwem, to nic straconego! W naszym sklepie znajdziecie druty do dziergania, różnorodnych producentów oraz w przeróżnych kształtach i modelach. Tak rozbudowana oferta drutów otwiera całą masę możliwości! Prawidłowo dobrane do określonej robótki pomagają zrealizować nawet najbardziej skomplikowane i fantazyjne projekty. Co więcej, Nasza pasmanteria online oferuje szereg akcesoriów do drutów, które sprawiają, że każda robótka to czysta przyjemność!

Klasyczne i nowoczesne druty do dziergania

Zapraszamy do zapoznania się z rozbudowaną ofertą nowoczesnych, jak i klasycznych drutów do dziergania. W Naszej kolekcji czekają druty proste, druty z żyłką, pończosznicze oraz pomocnicze do warkoczy. To jednak nie koniec! W bardzo atrakcyjnych cenach posiadamy także bogaty wybór drutów wymiennych oraz niezwykle polecane druty z żyłką obrotową. Zachęcamy również do poznania naszych zestawów drutów o niezwykle zróżnicowanych rozmiarach. Koniecznie sprawdź, co przygotowaliśmy jeszcze dla Ciebie i ciesz się komfortowym dzierganiem w każdych warunkach.

Jak dobrać odpowiednie druty?

Druty posiadają zróżnicowaną budowę oraz przeznaczenie, co ma znacząco wpływać na wygodę każdego, kto pasjonuje się dzierganiem. Z tego względu należy pamiętać, że nie tylko specyfikacja drutów wpływa na naszą pracę, ale również i nasze indywidualne preferencje. Nie zawsze polecane druty będą dla każdego tak samo wygodne. Warto więc przetestować kilka modeli.

Praktyczne robótki bez zszywania

Wybierając druty na żyłce, można w znacznym stopniu ułatwić sobie pracę. Doskonale nadają się one do wykonania komina lub swetra. To właśnie dzięki nim nie musimy zszywać robótki. Można nimi dziergać na okrągło, a nawet metodą w tę i z powrotem. Żyłka do tych modeli przytwierdzona jest na stałe, jednak wybierając modele Seeknit, otrzymujemy druty z żyłką obrotową. Nasza pasmanteria oferuje żyłki o różnorodnych długościach. Każdy znajdzie coś dla siebie!

Druty wymienne, czyli jak dziergać wygodnie

Wybierając druty wymienne mamy możliwość zamiany żyłki na taką, która posiada odpowiednią dla nas długość. Same druty posiadają dwie długości (krótkie i standardowe). Nasza oferta obejmuje druty wymienne metalowe oraz drewniane.

Druty dla tradycjonalistów

Dla osób, które preferują tradycyjne metody dziergania, oferujemy szereg drutów prostych o gładkiej powierzchni i wyprofilowanych końcówkach. Najwygodniejsze są druty metalowe KnitPro. Jednak dla osób wolących druty drewniane, polecamy modele drutów Symfonie. Co więcej, Nasz asortyment obejmuj także druty bambusowe firmy DMC i Drops.

0