Filtry produktów

Kategorie
Producent
Metry w 50g
Skład
Rozmiar szydełka
Rozmiar drutu
Gęstość kanwy
Skład kanwy
Kolor

DROPS Pro Classic - z żyłką

DROPS Pro Classic z żyłką

Oferowane w naszym sklepie druty z żyłką DROPS Pro Classic to produkty skierowane zarówno do profesjonalistów, jak i amatorów. Dla tych, którzy poszukują bardziej nowatorskich rozwiązań, oferujemy także bardziej innowacyjne, które znajdą zastosowanie w codziennym dzierganiu, czyli druty DROPS Pro Classic z wymienną żyłką.

Druty z żyłką DROPS Pro Classic dla osób ceniących komfort!

Każdy, kto pracował na drutach klasycznych, wie jak ciężko dziergać, trzymając robótkę na drucie. Po pewnym czasie bolą nadgarstki, a to nie sprzyja komfortowej pracy. Z tego względu druty ze stałą żyłką DROPS Pro Classic to świetne rozwiązanie, gdyż wykonaną robótkę odkładamy na drucie, a następnie na kolanach. W ten sposób odciążamy nadgarstki.

Druty na żyłce jest to sprzęt, który powinna posiadać każda knitterka. Różnią się one od tradycyjnych drutów tym, że łączy je plastikowa żyłka. Jest to praktyczne rozwiązanie gwarantujące, że nie zagubimy drutu z kompletu. Co więcej, stwarzają zupełnie nowe możliwości w takich projektach jak swetry czy kominy. Oznacza to nic więcej jak zakończenie przygody z dzierganiem wszystkich kawałków osobno i z mozolnym zszywaniem wszystkiego w całość. Dzięki DROPS Pro Classic z żyłką możemy wykonać cały sweter w jednym kawałku. Druty ze stałą żyłką świetnie sprawdzają się także w tworzeniu czapek, chust oraz szalików.

Dlaczego druty na żyłce są najlepsze?

Druty na żyłce to inaczej druty okrągłe, są bardzo uniwersalne, przez co z powodzeniem zastępują druty pończosznicze czy do warkoczy. Nadają się do przerabiana w okrążeniach bez potrzeby szycia. Można nimi pracować w rzędach jak drutami prostymi oraz przerabiać małe okrążenia jak drutami pończoszniczymi. Doskonale nadają się do podróży, gdyż są krótkie, a żyłka się zwija więc, bez trudu schowamy je do torebki. Te zalety sprawiają, że druty na żyłce DROPS Pro Classic to najlepszy wybór dla poczatkujących, jak i zaawansowanych knitterek.

Druty z żyłką DROPS Pro Classic z mosiądzu

Zastanawiając się, jakie zakupić druty z żyłką warto rozważyć materiał, z jakiego są wykonane konkretne modele. Druty z żyłką DROPS Pro Classic z mosiądzu są bardzo lekkie, co ułatwia pracę. Ponadto mają estetyczny wygląd i są bardzo solidne. Na rynku dostępne są także druty aluminiowe, akrylowe, drewniane bądź bambusowe z żyłką. Każdy rodzaj wyróżnia się innymi właściwościami, co sprawia, że warto samodzielnie przetestować kilka rodzajów i dopasować do swoich potrzeb te najbardziej odpowiednie.

Druty z żyłką DROPS Pro Classic cena

W Naszym sklepie zakupisz druty na żyłce w różnych rodzajach od tych podstawowych, aż po bardzo profesjonalne. Różnorodne grubości umożliwiają dobranie konkretnego kompletu do odpowiedniej robótki. W sklepie Lovieczka zakupicie druty z żyłką DROPS Pro Classic już od 14,49 zł! Co więcej, warto śledzić nasze promocje, gdzie możecie nabyć swoje przyszłe druty z żyłką DROPS Pro Classic w jeszcze atrakcyjniejszych cenach.

0