Filtry produktów

Kategorie
Producent
Metry w 50g
Skład
Rozmiar szydełka
Rozmiar drutu
Gęstość kanwy
Skład kanwy
Kolor

Seeknit

Druty Seeknit Shirotake – z obrotową żyłką

Druty bambusowe z obrotową żyłką Shirotake Seeknit wytwarzane są przez japońską firmę już od ponad 100 lat. Sama firma Kinki Amibari jest znana z tradycyjnego rzemiosła, już od 1916 roku specjalizując się w produkcji drutów bambusowych. Wszystkie druty tej marki wytwarzane są z najwyższą starannością oraz precyzją. Warto również wspomnieć, że druty Shirotake Seeknit to doskonały produkt dla dziewiarek doceniających najwyższą jakość produktu.

Druty bambusowe na obrotowej żyłce Seeknit Shirotake

Wszystkie druty bambusowe Seeknit Shirotake z żyłką wykonane są z najwyższej jakości bambusa. Gwarantuje to ich dużą trwałość i estetyczny wygląd. Druty tego typu wypolerowane zostały woskiem roślinnym, przez co są gładkie, a to z kolei przekłada się na komfort pracy. Wszystkie ściegi wykonane za pomocą drutów Seeknit Shirotake z żyłką łatwo przesuwają się a to znacznie przyspiesza pracę i oszczędza nasze nerwy. Co więcej, druty są lekkie, dzięki czemu dłonie nie męczą się szybko.

Warto także wspomnieć, że dzięki zastosowaniu obrotowej elastycznej żyłki, ta nie skręca się w trakcie dziergania. Ułatwia to pracę na drutach. Druty bambusowe posiadają także wyprofilowaną końcówkę, przez co nadają się praktycznie do każdej włóczki. Oznaczenie rozmiaru druta wygrawerowane jest laserowo, dzięki czemu się nie ściera. Praca na drutach bambusowych Seeknit Shirotake z obrotową żyłką to czysta przyjemność.

Druty Shirotake Seeknit – różne długości żyłki

Kupując druty Shitorake Seeknit, możemy wybierać spośród różnorodnych rozmiarów: od 2 mm do 12 mm. Natomiast długość drutów podawana jest wraz z żyłką. Są to więc rozmiary 40 cm, 50 cm, 74 cm, 100 cm, 140 cm.

Przykład:

Druty asymetryczne Shirotake, Seeknit z żyłką 40 cm, oznaczają, że kupujemy każdy drut razem z metalową częścią o długości 10 cm, oraz żyłkę o długości około 23 cm.

Druty Seeknit Shirotake – z żyłką cena

W naszym sklepie każdy, kto trudni się dzierganiem, ma możliwość zakupu drutów Shirotake Seeknit w atrakcyjnej niskiej cenie. Zachęcamy również do śledzenia naszych promocji i wyprzedaży, gdzie każdy ma możliwość zakupu drutów bambusowych Shirotake Seeknit z obrotową żyłką w jeszcze bardziej atrakcyjnych cenach. Zapraszamy do zakupu włóczek do dziergania oraz innych akcesoriów!

0