Filtry produktów

Kategorie
Producent
Metry w 50g
Skład
Rozmiar szydełka
Rozmiar drutu
Gęstość kanwy
Skład kanwy
Kolor

Akcesoria do makramy

Akcesoria do makramy

W sklepie Lovieczka.pl każdy klient znajdzie wysokiej jakości akcesoria do makramy oraz pół produkty takie jak sznurki, bazy oraz koraliki wraz z patykami. Oferujemy jedynie sprawdzone produkty oraz marki, z których sami korzystamy podczas zaplatania makram. Szeroka gama wszystkich potrzebnych elementów do stworzenia makramy sprawia, że bez trudu można u nas dokonać kompletnego i udanego zakupu. W ten sposób oszczędzacie czas, a w dodatku zyskujecie pewność, że otrzymany produkt jest najwyższej jakości. Atrakcyjne ceny i natychmiastowa wysyłka gwarantują pewność zakupów.

Co jest potrzebne, aby pleść makramę?

Rozpoczynając przygodę z makramą, warto odpowiednio przygotować się do pracy. Niezbędne są do tego odpowiednie przyrządy takie jak nożyczki, centymetr czy szczotki do rozczesywania sznurków. Oczywiście podstawą jest sznurek, bez niego niej ma mowy o żadnej makramie. Co więcej, warto zainwestować w solidny wieszak stojący. Jest to praktyczne narzędzie, pozwalający tworzyć makramy w pozycji pionowej. Oczywiście do wieszaka warto zaopatrzyć się w haczyki. Do makram ściennych trzeba zakupić także drążek. Zajmując się makramą, powinniśmy także zainwestować w krochmal. Ostatnimi czasy bardzo popularny stał się krochmal w sprayu, który pomaga usztywnić sznurki i nadać im doskonały kształt. Po zastosowaniu krochmalu należy oczywiście odczekać, aż makrama wyschnie. Dopiero wtedy można nadawać jej kształty lub przycinać sznurki.

Jak udekorować makramę?

Tworząc makramę, dbamy o to, aby posiadała ciekawe sploty tworzące unikalny wzór. Niemniej jednak możemy również stosować przeróżne koraliki drewniane do makram. Posiadają one ciekawe kształty, a nawet wzory i kolory. Wszystko zależy od indywidualnego gustu lub potrzeb projektu. Pamiętajmy jednak o tym, że nie każdy koralik będzie pasował do naszych sznurków. Z tego względu przy koralikach podawana jest średnica całego koralika oraz jego otworu. Na tej podstawie można dopasować najbardziej odpowiedni model, który nawleczemy na sznurek.

Dla osób bardziej kreatywnych sklep Lovieczka.pl oferuje koraliki wykończone matowo bez lakieru, które można swobodnie, własnoręcznie malować i dekorować.

Wykorzystanie akcesoriów do makram ułatwia pracę oraz nadaje im jeszcze bardziej indywidualnego charakteru, a to przekłada się na interesujący projekt oraz wspaniałą dekorację domu.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą drewnianych akcesoriów do makramy!

0