Filtry produktów

Kategorie
Producent
Metry w 50g
Skład
Rozmiar szydełka
Rozmiar drutu
Gęstość kanwy
Skład kanwy
Kolor

Kordonki

Tanie kordonki do szydełkowania

Wiele osób poszukuje uniwersalnych materiałów do swoich dziewiarskich projektów. Takie produkty to rozwiązanie generujące oszczędność czasu oraz pieniędzy. Zaliczyć można do nich kordonki do szydełkowania oferowane w sklepie Lovieczka.pl. Jest to skręcana nitka, która gwarantuje całkiem zadowalające rezultaty naszych prac na szydełku. Kordonki do robótek ręcznych to nieodzowny, a zarazem nierozłączny element haftu, a także dziergania. Z tego względu oferujemy naszym klientom głównie kordonki z bawełny marceryzowanej, egipskiej oraz poliestru. Mnogość kolorów, długości kanwy oraz grubości sprawiają, że każdy klient kupi najbardziej odpowiednie nici do szydełkowania.

Kordonki do szydełkowania i nie tylko

Kordonki z naszej oferty można wykorzystać do przygotowania frywolitki, bądź też ręcznej koronki. Delikatne, misterne zdobienia wykonane za pomocą trwałego kordonka sprawiają, że efekt końcowy jest wytrzymały i odpornych na działanie czynników zewnętrznych. Przy zastosowaniu kordonków do szydełkowania wykonać można: obrusy, serwetki, firany, kołnierzyki, biżuterię, a nawet niewielkie dywaniki.

Dla osób, które pragną stworzyć niebanalne projekty mające wyjątkowy wygląd, sklep Lovieczka.pl przygotował ofertę cieniowanych kordonków do szydełkowania. Delikatna zmiana koloru nici na szpulce sprawia, że po ukończeniu całego projektu otrzymujemy wspaniały efekt ombre, który uwypukli delikatne sploty oraz znacząco urozmaici cały wyrób rękodzielniczy. W naszym sklepie można zakupić między innymi kordonki Ariadna z serii Aria 5 czy też Muza 10 i 20. Zachęcamy do zapoznania się z pełnym asortymentem!

Tanie kordonki – duży wybór w sklepie Lovieczka.pl

Dla naszych klientów przygotowaliśmy szeroki asortyment kordonków do robótek ręcznych w bardzo przystępnych cenach. Posiadamy rozbudowaną paletę kolorów oraz produkty różnych znanych marek. Na szczególną uwagę zasługują kordonki polskiej produkcji Ariadna oraz czeskiej, niemieckiej i tureckiej. Sprawdź jakie kordonki będą idealnie pasowały do Twojego projektu i kup najbardziej odpowiednie!

Należy jednak pamiętać, że zakup kordonków to jednak nie wszystko. Należy również zaopatrzyć się w różnorodne, niezbędne akcesoria. Podstawą są oczywiście szydełka wraz z drutami. Tu warto wspomnieć, że rozmiar szydełka oraz grubość kordonka są od siebie uzależnione. Niezbędne będą także igły i kanwy klasyczne bądź z gotowymi rozrysowanymi kompozycjami.

Oczywiście cały ten asortyment z łatwością można kupić w naszym sklepie internetowym Lovieczka.pl po bardzo atrakcyjnych cenach. Zachęcamy do skorzystania z rabatów i promocji, dzięki którym jeszcze łatwiej zakupisz to czego potrzebujesz do szydełkowania.

0