Filtry produktów

Kategorie
Producent
Metry w 50g
Skład
Rozmiar szydełka
Rozmiar drutu
Gęstość kanwy
Skład kanwy
Kolor

Mulina Ariadna

Mulina Ariadna – wysoka jakość w rozsądnej cenie

Jeżeli poszukujecie wysokiej jakości muliny w przystępnej cenie, to zakup produktów marki Ariadna powinien was całkowicie zadowolić. Ariadna to polska fabryka nici działająca na rynku krajowym już od ponad 125 lat, oferująca nie tylko mulinę, ale również i inne wyroby, takie jak: tasiemki, sznurki, nici do szycia i przemysłowe, kanwy oraz wiele więcej.

Muliny Ariadna mają ładny połysk, są puszyste oraz gładkie. Nitki łatwo się rozdzielają i bez większych trudności przechodzą przez kanwę w trakcie wyszywania. Nici zdobnicze tego producenta świetnie nadają się do różnorodnych haftów i robótek ręcznych. W naszym sklepie zakupicie oczywiście Muliny Ariadna w atrakcyjnej cenie oraz w różnorodnej kolorystyce.  Zachęcamy więc do zapoznania się z pełną ofertą. Ponadto posiadamy także kordonki Ariadna z najpopularniejszych serii.

Jaka jest różnica między muliną Ariadna a DMC?

Jak można się domyślić, mulina Ariadna w stosunku do DMC, jest rozwiązaniem bardziej ekonomicznym. Czasami jest to nawet kilkadziesiąt procent mniej w stosunku do konkurencyjnej muliny. Natomiast mulina DMC oferuje większą paletę barw, a w tym (bawełniana, cieniowana, metalizowana, lniana czy wiskozowa i wiele innych). Razem około czterysta pięćdziesiąt. Ariadna jednak jej nie ustępuje, ponieważ oferuje 385 kolorów, a to niewiele mniej. Oczywiście pomiędzy muliną Ariadna a DMC występują różnice w odcieniach i wyrazistościach niektórych kolorów. Wybór więc należy od indywidualnych potrzeb klienta.

Ile kolorów ma mulina Ariadna?

Mulina Ariadna oferuje pasemka od długości 8 m w gamie 385 kolorów, a w tym melanże 10 kolorów. Jest to wystarczająca ilość, aby tworzyć niepowtarzalne wyszywane obrazy lub dekoracje w pięknych odcieniach. Docenią to z pewnością wszyscy fani DIY i hafciarki.

Zachęcamy do zakupu Naszej Muliny Ariadna w bardzo przystępnej cenie. Duży wybór i szybka wysyłka czekają na was! Jeżeli potrzebujecie akcesoriów do haftowania to również je mamy. Znajdziesz u nas między innymi igły do haftowania oraz kanwy rozpuszczalne i plastikowe. Zapraszamy na zakupy!

0