Filtry produktów

Kategorie
Producent
Metry w 50g
Skład
Rozmiar szydełka
Rozmiar drutu
Gęstość kanwy
Skład kanwy
Kolor

Taśmy odzieżowe

Taśmy odzieżowe w naszej pasmanterii

Kategoria taśm w naszej pasmanterii zawiera różnego rodzaju taśmy odzieżowe, które mogą być wykorzystane w szerokim zakresie projektów krawieckich i rękodzielniczych. W ofercie mamy lub niebawem będziemy mieć między innymi taśmy ozdobne, haftowane, elastyczne, żakardowe, koronkowe, satynowe, bawełniane, jedwabne i wiele innych.

Taśmy ozdobne

Taśmy ozdobne są doskonałe do wykorzystania w celach dekoracyjnych i dodają uroku różnego rodzaju ubraniom, torebkom czy dodatkom. Taśmy haftowane to propozycja dla osób, które chcą dodać do swojego projektu elegancji i stylu. Taśmy elastyczne są niezwykle praktyczne i idealnie nadają się do zastosowania w projektach odzieży sportowej lub dziecięcej.
Żakardowe taśmy to bardzo uniwersalny produkt, który można wykorzystać zarówno w projektach krawieckich, jak i dekoracyjnych. Taśmy koronkowe i satynowe są idealne do wykorzystania w projektach ślubnych i wieczorowych, dzięki swojemu eleganckiemu wyglądowi i miękkości.

Taśmy termo

Taśma termo jest bardzo przydatna w szyciu odzieży i innych projektów krawieckich, gdzie wymagane jest precyzyjne łączenie tkanin. Może być stosowana do łączenia materiałów o różnej fakturze i grubości, takich jak bawełna, len, jedwab, poliester czy welur.

Oprócz klasycznych taśm odzieżowych bawełnianych i jedwabnych, w naszej ofercie można znaleźć taśmy refleksyjne, ściągacze i wiele innych produktów, które umożliwiają realizację kreatywnych projektów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i wyboru idealnej taśmy dla swojego projektu.

0