Filtry produktów

Kategorie
Producent
Metry w 50g
Skład
Rozmiar szydełka
Rozmiar drutu
Gęstość kanwy
Skład kanwy
Kolor

Sznurki do makramy 3PLY

Sznurki do makramy 3PLY

Sznurek 3 PLY to model posiadający potrójnie skręcany rdzeń. Jest najbardziej efektowny oraz wytrzymały spośród pozostałych sznurków do makram. Praca ze sznurkiem 3 PLY jest przyjemna i wygodna, przez co można otrzymać oryginalne sploty dzięki skręconej strukturze sznurka. Warto również wspomnieć, że sznurki 3 PLY nadają się nie tylko do makram. Równie dobrze możemy stworzyć z nich breloki, torby oraz przeróżne dekoracje, a także hamaki lub leżaki. Dzięki potrójnie skręconemu rdzeniowi sznurek jest bardzo mocny i posiada oryginalną strukturę. Oczywiście sznurki do makram 3 PLY różnią się grubością. Najczęściej można wyróżnić sznurki 3 PLY 3 mm, 5 mm i 9 mm. W zależności od grubości sznurki różnią się ilością włókien.

  • W sznurku 3 mm skręcone są 3 rdzenie posiadające 20 miękkich włókien, a więc sznurek 3 PLY 3 mm posiada 60 włókien;
  • W sznurku 5 mm skręcone są 3 rdzenie posiadające 40 włókien, czyli łączna ilość włókien wynosi 120.

Warto także wspomnieć, że sznurki 3 PLY nadają się do rozczesywania, co sprawia, że możemy dodatkowo uatrakcyjnić swój projekt! Niemniej jednak tego typu sznurki nie lubią błędów, ponieważ po kilku poprawkach zaczynają się same rozplatać. Z tego względu nie są to sznurki do nauki dla początkujących osób. Oczywiście każdy z tych modeli można zakupić w sklepie Lovieczka po bardzo atrakcyjnej cenie.

Sznurek 3 PLY od Lovieczka

Jeżeli nie próbowałaś jeszcze swoich sił ze sznurkiem do makramy 3 PLY to najwyższy już czas! Dzięki potrójnym splotom jest on bardzo wytrzymały, a zarazem miękki i delikatny. Unikalna struktura nadaje robótkom elegancji, a samo wyplatanie nie sprawia większych trudności – trzeba mieć jednak praktykę. Stosując sznurki do makramy 3 PLY, możemy uzyskać dwa rodzaje frędzli:

  • Poprzez delikatne rozczesywanie palcami sznurka 3 PLY uzyskujemy drobne fale;
  • Rozczesując sznurek 3 PLY za pomocą szczotki, uzyskujemy efekt listków, chwostów oraz anielskich włosów.

Szeroka gama kolorów sznurków do makramy 3 PLY

W sklepie Lovieczka oferujemy naszym klientom bardzo szeroką gamę kolorystyczną sznurków do makramy 3 PLY. Najpopularniejsze są oczywiście odcienie bieli, beżu oraz piasku, które wspaniale wpisują się w styl boho, którego to makrama jest nieodłącznym elementem. Niemniej jednak każdy klient może zakupić także sznurki 3 PLY w odcieniach morskich, różu, czerni, zieleni, czerwieni i wielu innych. Zachęcamy do skorzystania z karty kolorów sznurków, która to pomoże dobrać najbardziej odpowiedni model do naszej robótki.

Oferowane w naszym sklepie sznurki 3 PLY to modele znanej i cenionej na całym świecie marki Bobbiny. Posiadają one certyfikat STANDARD 100 by OEKO-TEX w klasie I. Oznacza to, że nasze robótki będą bezpieczne i mogą być wykorzystywane nawet dla niemowląt i dzieci do lat 3. Jest to wiodący na całym świecie znak bezpieczeństwa wyrobów włókienniczych, który gwarantuje, że sznurek pozbawiony jest substancji szkodliwych w dużych stężeniach.

0