Filtry produktów

Kategorie
Producent
Metry w 50g
Skład
Rozmiar szydełka
Rozmiar drutu
Gęstość kanwy
Skład kanwy
Kolor

Sznurki do makramy

Solidne i profesjonalne sznurki do makramy

Podstawowym elementem, który jest niezbędny do stworzenia wspaniałej makramy, jest właśnie sznurek ozdobny, bawełniany. Niemniej jednak sznurki do makramy mogą być również poliestrowe, nylonowe, z rdzeniem lub bez niego, wiskozowe, konopne, jutowe bądź też wędliniarskie. Sznurki, jakie dostępne są w naszym sklepie, to modele zarówno dziergane, jak również plecione lub skręcane.

W zależności, jaki rodzaj sznurka wybierzemy, będziemy w stanie wykonać zupełnie odmienny model makramy. Warto jednak pamiętać, że nie każdy sznurek jest łatwy we współpracy i będzie wymagał innego podejścia. Najbardziej popularne sznurki do makramy to modele bawełniane 3 PLY lub też 5 PLY. Oczywiście każdy ze sznurków posiada także swoją grubość, którą należy dobrać do zaplanowanego projektu. Najczęściej stosuje się sznurki do makramy 2 mm, 5 mm i 9 mm. Ważny jest także dobór koloru sznurka, a ten występuje w szerokiej gamie barw, począwszy od jednobarwnych, a skończywszy na kolorowych. Sznurki do makramy mogą być również wykonane z nici metalizujących, dzięki czemu posiadają urokliwy połysk.

Sznurki do makram tylko w sklepie Lovieczka

W naszym sklepie każdy ma możliwość zakupu sznurków do makram w dowolnej kolorystyce, grubości, o odpowiednim splocie, z rdzeniem bądź też bez, a także liczne akcesoria do plecenia makram.  Spośród sznurków do makram warto polecić modele jutowe oraz konopne. Sprawdzają się świetnie w dekorowaniu oraz dzierganiu. Natomiast sznurki wędliniarskie mogą być doskonałą ozdobą podczas pakowania prezentów. W zależności od rodzaju sznurka, który wybierzemy, może być on gruby o gęstym zwartym splocie bądź też miękki i bardzo przyjemny w dotyku, przez co nadający się do wyrobów tekstylnych.

Zastosowanie sznurków do makram

Jak można się domyślać, zastosowanie sznurków do makram jest bardzo szerokie. Można je wykorzystywać jako podstawa rękodzieła bądź też element wykończeniowy. Przy zastosowaniu odpowiedniego sznurka możemy upleść osłonki na doniczki, łapacze snów, trwałe podkładki ze sznurka bawełnianego bądź też torebkę oraz wiele więcej.

Najpopularniejsze sznurki do makramy to odmiany bawełniane producenta Bobbiny.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą sznurków do makram, jakie oferuje nasz sklep. Atrakcyjne ceny oraz duży wybór powinien sprostać i pokryć pełne zapotrzebowanie naszych klientów. Zachęcamy do składania zamówień na nasze sznurki do makram!

0