Filtry produktów

Kategorie
Producent
Metry w 50g
Skład
Rozmiar szydełka
Rozmiar drutu
Gęstość kanwy
Skład kanwy
Kolor

Sznurki plecione

Sznurki plecione do makramy

Jak można zauważyć, już od dłuższego czasu sznurki stają się prawdziwym bestsellerem. Prężnie rozwijający się styl boho sprawił, że do łask powróciły makramy oraz szydełkowane torebki, hamaki czy też przeróżne dekoracje do domu a wraz z nimi sznurki plecione. Sznurki plecione z rdzeniem mają mnóstwo zastosowań, z tego względu sklep Lovieczka wciąż poszerza swój asortyment o coraz to nowsze modele. Dzięki temu każdy klient ma możliwość znaleźć odpowiedni sznurek pleciony do własnego projektu.

Oferowane sznurki plecione występują w różnorodnych kolorach, grubościach, a także wariantach. Do klasycznych makram najlepiej sprawdzają się sznurki plecione 2 mm, na szydełkowanie torebek lepiej wybrać sznurki o grubościach od 2 do 3 mm. Natomiast na przeróżne dywaniki, pufy i koszyczki najlepiej jest postawić na sznurki plecione 5 mm.

Wszystkie sznurki plecione, jakie można zakupić w naszym sklepie, posiadają certyfikat OEKO-TEX Standard 100, przez co są bezpieczne dla małych dzieci. Proponujemy zakup sznurków bawełnianych o szerokości 3 mm o raz 5 mm, które dostępne są w motkach po 100 m. Doskonale nadają się do przeróżnych projektów.

Tanie sznurki plecione do makramy

W sklepie Lovieczka każdy klient może zakupić wysokiej jakości sznurki plecione w bardzo atrakcyjnych cenach pochodzące od znanego producenta Bobbiny. Jest to gwarancja udanego i trwałego projektu. Zachęcamy także do skorzystania z naszych promocji, dzięki którym zakupicie tanie sznurki plecione w jeszcze bardziej atrakcyjnych cenach.

Jaki sznurek do makramy jest najlepszy dla początkujących?

Oczywiście najlepszym sznurkiem do rozpoczęcia przygody z makramą jest sznurek pleciony o grubości 5 mm. Wynika to z faktu, że nie zniekształca się oraz nie rozplątuje podczas jakichkolwiek poprawek. Jest on również odporny na przeróżne błędy. Jego struktura jest także trwała w przeciwieństwie do sznurka skręcanego oraz 3 PLY. A dlaczego sznurek pleciony 5 mm? Otóż na tej grubości zauważymy szybko efekty pracy i wygodnie się nim wyplata.

Struktura sznurka plecionego

Sznurki plecione składają się z otoczki zbudowanej ze splecionych ze sobą nitek, a także rdzenia bawełnianego bądź też syntetycznego. W naszym sklepie dostępne są także sznurki plecione bez rdzenia. Nie nadają się jednak do rozczesywania, za to można je wielokrotnie prać w pralce, więc łatwo można utrzymać je w czystości.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą sznurków plecionych, jakie znajdziecie w sklepie Lovieczka!

0