Filtry produktów

Kategorie
Producent
Metry w 50g
Skład
Rozmiar szydełka
Rozmiar drutu
Gęstość kanwy
Skład kanwy
Kolor

Bobbiny

Sznurki Bobbiny

Bobbiny to jedna z najbardziej znanych marek, które zajmują się produkcją najwyższej jakości sznurków do makramy. Asortyment marki Bobbiny obejmuje mnogość kolorów, grubości, a także długości sznurków. Warto również wspomnieć, że Bobbiny produkuje wyłącznie w Polsce, a większość wykonanych sznurków, pochodzi z materiałów po recyklingu. Sprawia to, że kupując sznurek Bobbiny, przyczyniamy się do ochrony środowiska naturalnego. Wszystkie sznurki tego producenta posiadają certyfikat OEKO-TEX w klasie I. Oznacza to, że są one w pełni bezpieczne dla niemowląt, a także dzieci do lat 3. Wykorzystując sznurki Bobbiny do swoich robótek, zyskujemy pewność, że makrama będzie zawsze udana.

Oferta sznurków Bobbiny

W sklepie Lovieczka, można zakupić szereg sznurków marki Bobbiny w bardzo atrakcyjnych cenach. Nasz szeroki asortyment występuje także w licznych promocjach, dzięki temu każdy klient ma możliwość zakupu solidnego materiału na makramę i nie tylko.

W naszym sklepie znajdziesz:

  • Sznurki do makramy skręcane Bobbiny – są to miękkie włókna przędzy skręcane w trzy rozmiary sznurka, a mianowicie: 1,5 mm, 3 mm, 5 mm. Pięknie się rozczesują i są bardzo delikatne o jedwabistej strukturze. Zapewniają zachwycający efekt, który powinien zadowolić każdego twórcę makram;
  • Sznurki plecione Bobbiny – są to sznurki, które nie rozczesują się, są jednak uniwersalne i nadają się do różnorodnych technik i projektów. Doskonałe dla początkujących. Posiadają rdzeń pleciony z przędzy bawełnianej podobnie jak i zewnętrzny splot. Co ważne, rdzeń i zewnętrzny splot występują w tym samym kolorze;
  • Sznurki 3 PLY Bobbiny – potrójnie skręcane, wytwarzane poprzez połączenie trzech osobnych, wcześniej skręconych, włókien. Świetnie prezentują się zarówno w splocie, jak i po rozczesaniu. Można je wykorzystać do dziergania, makramy, w tkactwie oraz w innych technikach. Są bardzo mocne, a zarazem delikatne w dotyku.

Oczywiście powyższe modele występują w rozbudowanej gamie kolorystyki, przez co z łatwością dobierzecie je do potrzeb własnego projektu!

Zachęcamy do składania zamówień na nasze sznurki Bobbiny w bardzo atrakcyjnych cenach!

0