Filtry produktów

Kategorie
Producent
Metry w 50g
Skład
Rozmiar szydełka
Rozmiar drutu
Gęstość kanwy
Skład kanwy
Kolor

Tkaniny

Tkaniny do haftu i wyszywania

Rozpoczynając przygodę z haftowaniem, należy pamiętać, że na rynku istnieje bardzo dużo odmian tkanin, które można wykorzystać do przeróżnych technik haftowania. W naszym sklepie Lovieczka.pl oferujemy szeroką gamę tkanin do haftu i wyszywania. Występują one w arkuszach o odpowiednich wymiarach. Można je także zakupić w rolkach i cięte na metry. Różnorodne tkaniny do haftu krzyżykowego czy też gobelinowego to doskonały sposób na zrelaksowanie się w domowym zaciszu. Co więcej, pomagają rozwijać twórczą duszę i tworzyć niebanalne wzory. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą tkanin, jakie można zakupić w sklepie Lovieczka.pl.

Tkaniny do wyszywania wysokiej jakości

W naszym sklepie każdy klient ma możliwość zakupu tkaniny do wyszywania i haftu, takiej jak Monks Cloth, kanwy oraz filce. Same kanwy czy filce sprzedawane są w arkuszach, dzięki temu doskonale nadają się na niewielkie robótki dla odprężenia. Różnorodna gęstość podawana w centymetrach pozwala dobrać najbardziej odpowiednią tkaninę do naszych potrzeb. W sklepie Lovieczka.pl dostępna jest również miękka odmiana kanwy Aida sprzedawana w różnorodnych kolorach i wzorach.

Tkaniny do haftu dla początkujących i nie tylko

Haftowanie jest to bardzo zajmujące zajęcie, które od pewnego czasu powraca do łask i zyskuje na coraz większej popularności. Jak wiadomo, rozpoczynając wyszywanie, musimy wybrać odpowiednią tkaninę. Jej zadaniem jest posłużenie nam jako podkład hafciarski. W zależności od wybranej techniki wyszywania mogą to być tkaniny twarde oraz miękkie. Cechą charakterystyczną tkanin do haftowania jest ich tekstura. Składa się ona z małych oczek zwanych splotami. Gęstość splotu określana przelicznikiem „ct”, oznacza ilość oczek, jaka przypada na 1 cal materiału. Im ta liczba jest większa, tym większe zwarcie splotów na tkaninie.

Warto również pamiętać, że takie materiały jak igły i nici kupuje się dopiero po wybraniu określonej tkaniny do wyszywania.

Szeroka oferta sklepu Lovieczka.pl obejmuje materiały do haftu krzyżykowego i gobelinowego o różnych kolorach i gęstościach splotu. Sprzedawane materiały są trwałe oraz bardzo odporne na czynniki mechaniczne. Z tego względu praca na nich jest czystą przyjemnością, a wyszywane wzory zachwycają estetyką i pięknie się prezentują.

Atrakcyjne ceny oraz duży wybór tkanin do wyszywania czekają na każdego klienta. Zachęcamy do składania zamówień! Liczne promocje oraz rabaty sprawiają, że każdy zakup w sklepie Lovieczka.pl będzie udany!

0