Filtry produktów

Kategorie
Producent
Metry w 50g
Skład
Rozmiar szydełka
Rozmiar drutu
Gęstość kanwy
Skład kanwy
Kolor

Filc

Nie znaleziono produktów, których szukasz.

Filc dekoracyjny

W sklepie Lovieczka.pl oferujemy wysokiej jakości filc dekoracyjny kolorowy, który pełni zaszczytne miejsce w wielu twórczych projektach. Ten niezwykle uniwersalny materiał skutecznie może posłużyć do mnogiej liczby projektów wykonywanych w przeróżnych technikach np.: do haftu płaskiego, do wykonywania biżuterii oraz innych ozdób. Może być również stosowany do wykańczania tamborków z haftem, poprzez podszycie prac z tyłu tamborka. Oferowany w naszym sklepie filc wytwarzany jest z nylonu i występuje w różnorodnych kolorach, przez co bez trudu dopasujecie go do potrzeb swojej robótki. Co więcej, filc jest materiałem, z którego chętnie korzystają nie tylko hobbyści i rękodzielnicy. Doskonale sprawdza się on w twórczej pracy z dziećmi.

Kolorowy filc dekoracyjny w sklepie Lovieczka.pl

W naszej pasmanterii każdy klient znajdzie szeroki wybór najwyższej jakości kolorowych filców dekoracyjnych. Są to materiały odporne na mechacenie, strzępienie, a także blaknięcie. Filc dekoracyjny jest przyjemny w dotyku oraz nie sprawia żadnych trudności w cięciu, naciąganiu, szyciu, fastrygowaniu i klejeniu. Największą popularnością cieszy się filc dekoracyjny w arkuszach po bardzo atrakcyjnych cenach. Dostępny on jest w przeróżnych rozmiarach, grubościach oraz kolorach. Filc można również wykorzystać do szycia torebek, maskotek, lalek oraz wielu innych prac kreatywnych.

Co możemy wyczarować z filcu?

Jeżeli sięgamy po filc, to z pewnością mamy już projekt, który planujemy w najbliższym czasie zrealizować. Stosując arkusze filcowe, możemy przygotować przeróżne ozdoby, w tym dekoracyjne ozdoby domowe lub choinkowe oraz torebki, portfeliki czy maskotki dla dzieci, a także ciekawą stylową biżuterię. Korzystając z naszej oferty, bez trudu zaopatrzysz się w niezbędne arkusze filcu dekoracyjnego kolorowego oraz w materiały i narzędzia do jego obróbki takie jak ołówki czy nożyczki.

Zachęcamy do zapoznania się z pełnym asortymentem naszej pasmanterii. Atrakcyjne ceny nie tylko filcu, ale również innych tkanin do haftowania i wyszywania powinny przypaść do gustu każdemu klientowi. Oferujemy kompleksową obsługę, szybką wysyłkę, a także najwyższej jakości produktów.

0