Filtry produktów

Kategorie
Producent
Metry w 50g
Skład
Rozmiar szydełka
Rozmiar drutu
Gęstość kanwy
Skład kanwy
Kolor

Włóczki

Włóczki do szydełkowania

Jak wiadomo, wybór włóczki jest bardzo ważny. Jeżeli zrobimy to prawidłowo, to z pewnością całe szydełkowanie będzie dla nas prawdziwą przyjemnością. Przed zakupem warto jednak bliżej poznać rodzaje włóczki, aby wiedzieć, która będzie dla nas najbardziej odpowiednia. Wybierając włóczki z naszego sklepu Lovieczka.pl, klienci mają pewność dobrego zakupu i wysokiej jakości produktu.

Najwyższej jakości motki dla każdego

Oferowane w naszym sklepie motki to produkty wysokiej jakości, o wyjątkowym składzie. Posiadamy między innymi przędzę z certyfikatem, dzięki czemu wykonana z niej odzież może być noszona przez małe dzieci. W asortymencie posiadamy także włóczkę bawełnianą, alpaca, czy też merino, które gwarantują najwyższą jakość robótek oraz wysoki komfort pracy.

Kolorowe włóczki bawełniane

Modele włóczki bawełnianej to bardzo wszechstronna przędza mająca zastosowanie w bardzo wielu robótkach ręcznych. Z motków bawełnianych wytwarzana jest odzież, ozdoby, torby i inne drobne akcesoria. Włóczka bawełniana ma także różnorodny skład. W naszej ofercie można nabyć motki wykonane głównie z bawełny oraz wersje z domieszką wiskozy, lnu, a nawet poliestru. Warto także zwrócić uwagę na rodzaj bawełny zastosowanej w motku. Oferujemy włóczki z bawełny premium bądź też z bawełny organicznej. Szydełkując bądź robiąc na drutach, możemy tworzyć przeróżne projekty w dowolnej kolorystyce zarówno tej bardziej naturalnej, jak również i bardziej ekstrawaganckiej.

Gruba włóczka na chłodne dni

W sklepie Lovieczka.pl można także zakupić grubą włóczkę przeznaczoną do ciepłych projektów odzieży jesienno-zimowej. Motki na grubsze druty, jakie oferujemy to np. modele do drutów na 9 mm. Jeżeli jednak poszukujesz grubszej włóczki, to polecamy modele na druty 12 mm, a nawet 25 mm. Dzięki naszym grubym włóczkom wydziergasz ciepłą i komfortową odzież na jesień i zimę dla całej rodziny.

Rodzaje wełny

W zależności od tego, jaki rodzaj wełny wybierzemy, możemy się spodziewać różnorodnych właściwości. Odzież wykonana z wełny merino będzie się różnić od odzieży wydzierganej z wełny owczej. Niektóre motki z naszej oferty składają się wyłącznie z wełny merino np.: Drops Merino lub wełny alpaki, czyli Drops Alpaca. Oferujemy także włóczki składające się z dwóch rodzajów wełny np.: Drops Anders, czyli połączenia wełny peruwiańskiej z alpaką.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą włóczki w naszym sklepie. Najbardziej znani producenci oraz szeroka gama grubości, kolorów i rodzajów wełny, czekają na ciebie. Niskie ceny i liczne promocje tylko w Lovieczka.pl.

0