Filtry produktów

Kategorie
Producent
Metry w 50g
Skład
Rozmiar szydełka
Rozmiar drutu
Gęstość kanwy
Skład kanwy
Kolor

Himalaya

Nie znaleziono produktów, których szukasz.

Włóczki Himalaya dla każdego!

Himalaya to turecka firma działająca na rynku włókienniczym, dziewiarskim i odzieżowym od 1986 roku. Z zakładów tej firmy dziennie wychodzi 8 tysięcy produktów takich jak: przędze do tkania dywanów, nici hafciarskie oraz nici do szycia i przede wszystkim włóczki. Jeżeli już mowa o włóczkach Himalaya, to są to najbardziej znane serie, takie jak Dolphin Baby, Every Day oraz Toffie Baby.

Włóczki Himalaya to w głównej mierze produkty z akrylu, poliestru oraz mieszanek wełny z akrylem.

Wysokiej jakości włóczki Himalaya do dziergania i szydełkowania

Jeżeli poszukujesz sprawdzonych włóczek do robótek ręcznych, to doskonale trafiłaś! Włóczki Himalaya są odpowiedzią na liczne pasje związane z robótkami ręcznymi! W sklepie Lovieczka bez trudu zakupisz włóczki Himalaya w różnorodnej kolorystyce i o wszelakiej grubości. W ten sposób dopasujesz doskonałą włóczkę do potrzeb swojego projektu. Należy również pamiętać, aby dobrać rodzaj włóczki Himalaya do posiadanych szydełek bądź drutów. Oczywiście to zadanie ułatwiają zamieszczone informacje na włóczkach, które zawierają właściwości danego modelu, jak również i rekomendowane rozmiary danego szydełka bądź drutów.

Dlaczego warto kupić włóczki Himalaya?

Kupując włóczkę, należy zwrócić uwagę na jej specyfikację. Najważniejszy jest jej skład, który ma duże znaczenie w końcowym efekcie robótki. Co więcej, skład włóczki wpływa także na wytrzymałość i miękkość naszych projektów. W tym zakresie duże spektrum możliwość daje nam właśnie włóczka Himalaya, ponieważ dostępna jest w różnorodnych wariantach, które z łatwością dobierzemy do indywidualnego zapotrzebowania. Oferowane motki Himalaya w sklepie Lovieczka.pl są bardzo wydajne oraz przystępne cenowo, co więcej dostępne są w szerokiej gamie kolorystycznej.

Włóczki Himalaya to materiały bezpieczne, więc można wykorzystywać je do tworzenia produktów dla dzieci i dorosłych. Pluszowa struktura włóczek jest bardzo mila w dotyku, a wersje poliestrowe są również elastyczne. Włóczki tego producenta odporne są także na gniecenie.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszych włóczek Himalaya. Atrakcyjne ceny powinny sprawić, że każdy klient dokona udanego zakupu!

0