Filtry produktów

Kategorie
Producent
Metry w 50g
Skład
Rozmiar szydełka
Rozmiar drutu
Gęstość kanwy
Skład kanwy
Kolor

Yarn Art

Włóczki Yarn Art

Jeżeli zastanawiasz się nad zakupem włóczki, to koniecznie zapoznaj się z ofertą producenta Yarn Art. Jest to propozycja dla najbardziej wymagających. Można wyróżnić najpopularniejsze 2 serie włóczki takie jak:

  • Włóczki Yarn Art Jeans – doskonale nadają się do pracy z szydełkiem,
  • Włóczki Yarn Art Jeans Plus – idealna na grubsze szydełko

Zachęcamy do przetestowania każdej z nich! W naszej ofercie znajdziecie włóczki Yarn Art Jeans (mieszanka bawełny i akrylu, świetnie się sprawdza do tworzenia maskotek i punch needle – igła Lavor z trzema wymiennymi igłami) oraz Jeans Plus (doskonała na szydełkowe maskotki i do punch needle – igła Lavor 4 mm). Są to włóczki jednobarwne występujące w szerokiej gamie kolorystycznej! Oczywiście niebawem pojawią się również kolejne serie! Dlatego zachęcamy do śledzenia naszego sklepu!

Yarn Art włóczki dające wiele możliwości

Poprzez zakup włóczek Yarn Art otwieracie przed sobą nowe możliwości rękodzielnictwa! Mnogość wariantów i kolorów sprawiają, że podczas pracy na drutach, bądź szydełku jesteśmy w stanie stworzyć wspaniałe zabawki, chusty, dywaniki, niepowtarzalne dekoracje. Włóczki Yarn Art zachwycają każdego, ponieważ wyróżniają się bardzo dobrym składem, wytrzymałością, walorami estetycznymi, niską ceną oraz co ważne, są łatwe w pielęgnacji (można je prać w pralce). Wykonany na drutach zimowy szalik bądź jesienna chusta, będzie doskonale się prezentować dzięki włóczce Yarn Art Flowers! Jest to materiał dla osób, które pragną skończyć z monotonnością i jednolitą kolorystyką! Te czterokolorowe motki posiadają płynne przechodzenie barwy, przez co robótka będzie jedyna w swoim rodzaju!

Zabawki i rękodzieło z włóczki YarnArt

Zakupione w naszym sklepie szydełko oraz włóczka Yarn Art pozwolą na stworzenie uroczej maskotki Amigurumi. Nazwa wywodzi się z japońskiej sztuki tworzenia maskotek z włóczki. W Internecie można znaleźć mnóstwo instrukcji, jak wykonać takiego misia według konkretnego wzoru. Zanim przystąpicie jednak do dzieła, musicie zamówić włóczkę YarnArt w dowolnym kolorze, ponieważ sprawdzają się do tego zadania najlepiej!

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszych włóczek Yarn Art oraz akcesoriów do nich, takich jak szydełka i druty. Oferujemy bardzo atrakcyjne ceny, szybką wysyłkę oraz towar najwyższej jakości. Dzięki nam każda robótka będzie czystą przyjemnością!

0