Filtry produktów

Kategorie
Producent
Metry w 50g
Skład
Rozmiar szydełka
Rozmiar drutu
Gęstość kanwy
Skład kanwy
Kolor

DROPS Pro Classic - wymienne

Zestawy drutów wymiennych DROPS Pro Classic w Lovieczka.pl

W naszym sklepie można nabyć wysokiej jakości zestawy drutów wymiennych DROPS Pro Classic. Jest to szczególny rodzaj drutów okrągłych, które można połączyć z żyłką o różnorodnej długości. Żyłki do drutów wymiennych można również zakupić w Lovieczka.pl, dzięki temu nabędziecie kompletny zestaw do dziergania. Za pomocą DROPS Pro Classic wymiennych będziecie w stanie uzyskać niezliczoną ilość kombinacji grubości drutów oraz długości żyłek, a to na dłuższą metę bardzo się opłaca.

Zestaw drutów DROPS Pro Classic zawierają:

  • 8 par drutów w rozmiarach 3.5, 4.0, 4.5, 5.0, 5.5, 6.0, 7.0 i 8.0 mm;
  • 4 żyłki o długościach 60, 80 cm (x2) i 100 cm;
  • dodatkowe akcesoria (końcówki i kluczyki łączące).

Kompletny zestaw drutów Pro DROPS Classic to doskonały pomysł na prezent, dla osoby, która zajmuje się dzierganiem. Cały komplet wykonany jest z solidnych materiałów takich jak mosiądz oraz nikiel. Co więcej, jest lekki, a praktyczne opakowanie sprawia, że świetnie nadaje się do podróży.

Dlaczego druty wymienne DROPS Pro Classic wypierają klasyczne druty?

Do jednej pary zakupionych drutów wymiennych DROPS Pro Classic Set, możemy dołączyć żyłkę o dowolnej długości. Takie rozwiązanie daje oczywiście całkiem sporo możliwości, co niestety klasyczne druty nie są w stanie nam zaoferować. Ponadto, jeżeli nie potrzebujemy żyłki, to do drutów wymiennych możemy zakręcić specjalne końcówki. Do żyłek również dostępne są odpowiednie końcówki, które zabezpieczają przed zsuwaniem się robótki z żyłki.

Do jakich żyłek pasują Druty DROPS Pro Classic?

Jeżeli zastanawiasz się nad doborem żyłki do wymiennych drutów DROPS, to podpowiadamy. DRUTY Wymienne DROPS Pro Classic połączymy z żyłkami 60, 80, 100, 120 oraz 150 cm. Dodatkowo tego typu druty możemy połączyć z żyłkami KnitPro, Lykke, a także Prym z serii KnitPro.

Jak prawidłowo łączyć druty DROPS Pro Classic z żyłką?

Do zakupionego zestawu dołączony jest klucz, którego należy użyć, aby rozkręcić druty. Samoistnie się nie rozkręcają. Oczywiście, każdy zestaw zawiera instrukcję, która ułatwia nam prawidłowy montaż i demontaż żyłki.

Druty Drops Pro Classic Cena

W naszym sklepie można zakupić zestaw drutów wymiennych DROPS Pro Classic już od 144,99 zł. Oferujemy także pojedyncze komplety w różnorodnych rozmiarach już od 17,79 zł, a także kolorowe żyłki obrotowe różnych długości z blokadami w równie atrakcyjnych cenach. Zachęcamy również do śledzenia naszych promocji!

Zapoznajcie się z pełną ofertą drutów DROPS Pro Classic i dodatków do nich. Atrakcyjne ceny i szeroki asortyment czekają na Was!

0