Filtry produktów

Kategorie
Producent
Metry w 50g
Skład
Rozmiar szydełka
Rozmiar drutu
Gęstość kanwy
Skład kanwy
Kolor

Kanwy

Kanwa do wyszywania czysta i z nadrukiem

Haftowanie to bardzo misterna praca dla osób spokojnych i wytrwałych. Pomimo wieloletniej tradycji popularność tego typu zajęcia wciąż nie wygasła, a wręcz nabiera tempa. Tak duża popularność sprawiła, że wzrosła ilość różnorodnych materiałów i gadżetów do haftowania, które są dostępne praktycznie od ręki. Na co jednak zwracać uwagę, aby nasza robótka wyszła wprost idealnie? Swoje przygotowania należy rozpocząć od wyboru materiału, który ma za zadanie posłużyć nam za podkład hafciarski. Tu doskonale sprawdzi się kanwa do wyszywania i haftowania.

Materiał ten występuje w kilku odmianach, a mianowicie jako kanwa czysta oraz kanwa z nadrukiem. To jaką wybierzemy, zależy od naszych umiejętności hafciarskich.

Kanwa z nadrukiem

Kanwa z nadrukiem jest to usztywniona kanwa do wyszywania o gęstości 44/10 cm. Posiada ona nadrukowany, kolorowy wzór oraz wykaz wszelakich niezbędnych mulin, jakie będą nam potrzebne, aby stworzyć swój obraz. Wyszywanie na kanwie posiadającej nadruk jest bardzo łatwe i przyjemne. Nadruk dokładnie nas prowadzi po poszczególnych kolorach, jakie powinniśmy użyć w danym miejscu. Jest to doskonałe rozwiązanie dla osób rozpoczynających swoją przygodę z haftem krzyżykowym. Warto także wspomnieć, że ze względu na sztywność kanwy nie musimy stosować tamborka. Warto również pamiętać, że do kanwy z nadrukiem nie musimy posiadać dodatkowych wzorów wydrukowanych, schematów graficznych, ponieważ wszystko naniesione jest na materiał. W sklepie lovieczka.pl do wyboru posiadamy kanwy Aida polskiego producenta oraz Zweigart.

Kupując kanwę, warto dobrać do niej odpowiednie muliny. Nasz sklep oferuje szeroką gamę mulin DMC oraz Ariadna. Do całego kompletu oczywiście niezbędna jest także igła. Posiadając już cały zestaw, możemy śmiało ruszać z naszą robótką!

Kanwa czysta

Kanwy czyste bądź też jednokolorowe najczęściej wykorzystywane są do haftu krzyżykowego liczonego. Zazwyczaj wybierane są przez wprawione osoby, dla których haft liczony nie jest niczym trudnym. Kanwa czysta daje szerokie spektrum możliwości. Opieramy się głównie o wydrukowany wzór graficzny, aby nie obawiać się o przesunięcie krzyżyków lub złe odwzorowanie. Brak nadrukowanego wzoru umożliwia nam pewna dowolność w tworzeniu własnych ciekawych projektów.

Zapraszamy do zapoznania się z szeroką ofertą kanw do wyszywania w różnorodnych kolorach. Oferowane produkty sprzedawane są w arkuszach o różnych wymiarach. Oferujemy kanwy znanych i cenionych producentów, dzięki czemu każda robótka będzie czystą przyjemnością. Atrakcyjne ceny czekają na klientów!

0