Filtry produktów

Kategorie
Producent
Metry w 50g
Skład
Rozmiar szydełka
Rozmiar drutu
Gęstość kanwy
Skład kanwy
Kolor

Schachenmayr

Włóczki Schachenmayr

Dla tych osób, które uwielbiają robótki na drutach lub szydełkowanie, pasmanteria internetowa Lovieczka przygotowała ofertę wysokiej jakości włóczek niemieckiego producenta Schachenmayr. Włóczki te cieszą się olbrzymią popularnością wśród dziewiarek zarówno tych początkujących, jak również i tych bardzo doświadczonych. Rozbudowana gama kolorystyczna sprawia, że każdy klient ma możliwość dobrania najbardziej odpowiedniej włóczki Schachenmayr do potrzeb indywidualnego projektu.

Koniecznie sprawdź oferowane przez nasz sklep włóczki Schachenmayr w niskich cenach. Idealnie nadają się do pracy na drutach, jak również i szydełkowania. Warto również wspomnieć, że tak duża popularność tej marki wzięła się z wysokiej jakości produkowanych włóczek. Co więcej, praca z włóczkami tej marki jest bardzo przyjemna i wygodna, a same projekty wychodzą bardzo oryginalnie. Producent dopuszcza nawet możliwość prania gotowych projektów w pralce przy 40 stopniach. Osobiście jednak zalecam powściągliwość i upranie najpierw próbki.

Co można wydziergać z włóczek Schachenmayr?

Początkujące osoby z pewnością zastanawiają się, co mogą wydziergać z włóczek Schachenmayr? A więc za ich pomocą bez trudu wykonamy takie przedmioty jak: skarpetki, czapki, szaliki, swetry czy rękawiczki. Każda z linii włóczek jest bardzo delikatna oraz przyjemna w dotyku. Wszystkie ubrania wykonane za jej pomocą są bardzo miłe w dotyku. Oczywiście w zależności od tego, jaką serię włóczki Schachenmayr wybierzemy, możemy spodziewać się innego składu. Na każdym motku dokładnie opisane jest, z czego składa się włóczka i co można z niej wykonać.

Jedna z najpopularniejszych serii włóczki Schachenmayr to Schachenmayr Regia Tweed 4 PLY.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i składania zamówień! Atrakcyjne ceny i liczne rabaty czekają na każdego z Was! Oprócz włóczek Schachenmayr oferujemy także produkty takich producentów jak Yearn Art, Drops czy też Himalaya. Do każdej włóczki przygotowaliśmy również szydełka oraz druty różnych rozmiarów. U nas każdy znajdzie coś dla siebie!

0