Filtry produktów

Kategorie
Producent
Metry w 50g
Skład
Rozmiar szydełka
Rozmiar drutu
Gęstość kanwy
Skład kanwy
Kolor

Druty do warkoczy

Nie znaleziono produktów, których szukasz.

Jak wykonać piękne warkocze z włóczki?

Niepozorne a szczególnie przydatne na początku przygody z dzierganiem, bardzo  ułatwiają wykonywanie warkoczy. Używa się ich w ten sposób, że oczka przekładamy na ten dodatkowy drut i z tego dodatkowego drutu możemy je bezpośrednio przerobić (nie musimy ponownie przekładać oczek na druty).

Druty do warkoczy

Jeżeli pragniesz tworzyć fantazyjne warkocze w swoich robótkach, to koniecznie musisz zainwestować w wysokiej jakości druty do warkoczy. Dobry wzór warkoczy na drutach oraz odpowiedni sprzęt to gwarancja stworzenia wspaniałej robótki, z której będziesz bardzo zadowolona! Dzięki naszym drutom do warkoczy nie musisz obawiać się o zgubienie oczka. Ponadto bez trudu możesz przełożyć oczka i uzyskać piękne przejścia. Te niewielkie druty do warkoczy są odpowiednio wyprofilowane co ułatwia dzierganie. Ma to duże znaczenie, w celu zabezpieczenia przekładanych oczek i przeniesienia ich powrotnie na podstawowe druty.

Poszukujesz praktycznych akcesoriów do realizacji wzoru warkoczy na drutach? Postaw na profesjonalne druty do warkoczy!

Sklep Lovieczka oferuje wygodne narzędzia do robienia warkoczy oraz prostych, jak również i skomplikowanych wzorów na drutach. W zależności od indywidualnych preferencji klienci mogą wybierać spośród prostych drutów do warkoczy jak i tych bardziej i zakręconych, wykonanych z tworzywa sztucznego, jak również i z metalu. W każdym zestawie znajdziecie dwie lub 3 sztuki drutów do warkoczy o różnych rozmiarach co ułatwia pracę.

Wzory warkoczy na drutach

Posiadając już druty do warkoczy, warto poszukać ciekawych wzorów do warkoczy, dzięki którym stworzymy np.: niepowtarzalny sweter lub koc. Dowolny schemat warkoczy na drutach oczywiście dostępny jest w sieci. Wiele sprawdzonych tutoriali dokładnie omawia poszczególne kroki, dzięki którym bez trudu można wykonać swój pierwszy warkocz. Nie jest to jednak proste! Jednak wystarczy kilka prób na zwykłym warkoczu, aby z czasem tworzyć wspaniałe potrójne wzory.

Atrakcyjne ceny drutów do warkoczy sprawiają, że każdy może zakupić te praktyczne akcesoria! Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą i doposażenia swojego zaplecza dziewiarskiego!

Pasmanteria Lovieczka.pl oferuje również szeroką gamę drutów, szydełek i innych akcesoriów do dziergania. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszych produktów. Mamy świetne włóczki .

0