Filtry produktów

Kategorie
Producent
Metry w 50g
Skład
Rozmiar szydełka
Rozmiar drutu
Gęstość kanwy
Skład kanwy
Kolor

Zatrzaski metalowe do ubrań - napy

Zatrzaski do ubrań do przyszycia

Zatrzaski metalowe do przyszycia są znacznie łatwiejsze do zamontowania w stosunku do nap metalowych. Nie wymagane są napownice, praski lub młotki. Z powodzeniem mogą zastępować klasyczne napy i doskonale nadają się do lekkiej odzieży wierzchniej damskiej, męskiej i dziecięcej, takiej jak bezrękawniki, koszule jeansowe, koszule flanelowe. Napy do przyszycia pozwalają na relatywnie szybki montaż oraz wygodne zapinanie odzieży. Można je sprawnie przyszyć ręcznie, stosując igłę do szycia i nitki bawełniane bądź poliestrowe podwójnie lub poczwórnie złożone. Zatrzaski do przyszycia duże są nierdzewne, więc można je prać w pralce. W Naszym sklepie zakupicie zatrzaski metalowe mosiężne w takich kolorach jak złoto, srebro czy czerń. Są to odcienie uniwersalne pasujące do większości odzieży. Co więcej, sprzedajemy zatrzaski mosiężne od bardzo małych, aż po całkiem duże. Wszystkie modele są oczywiście w atrakcyjnych cenach.

Jak przyszyć zatrzaski metalowe do ubrań?

Jak zapewne się domyślacie, zatrzaski są trudniejsze do przyszycia w stosunku do klasycznych guzików. Musimy zaopatrzyć się w drobną igłę oraz posiadać nieco wprawy, w szczególności, gdy zatrzask jest przyszywany do grubego materiału. W pierwszej kolejności trzeba przyszyć część z wypukłością. Trzeba umieścić ją na wewnętrznej stronie odzieży. Igłę z nitką przewlekamy przez jeden z 4 otworów i przyszywamy go na okrętkę ciasno, raz przy razie. Podobnie postępujemy z trzema pozostałymi. Następnie na zewnętrznej stronie drugiej zakładki przyszywamy tak samo część z wgłębieniem. Musimy pamiętać, że obie części muszą być dokładnym odbiciem lustrzanym (przyszyte na tej samej wysokości).

Jakie zastosowanie mają zatrzaski metalowe przyszywane?

Napy do przyszycia są bardzo powszechnie używane. Często są alternatywą dla zwykłych guzików. Z powodzeniem zastępują dobrze znane napy do nabijania, ponieważ są łatwiejsze w montażu. Co więcej, są niezwykle praktyczne do zapinania, szczególnie w bluzkach, swetrach, koszulach i spodniach. Wykorzystywane są także w rękawiczkach i galanterii skórzanej.

Napy metalowe do przyszycia, jakie można zakupić w naszym sklepie, to wyroby wysokiej jakości, odporne na wilgoć, a w dodatku bardzo precyzyjnie wykonane. Zapewniamy szeroki wybór różnych modeli zatrzasków do ubrań do przyszycia w niezwykle przystępnych cenach.

0