Filtry produktów

Kategorie
Producent
Metry w 50g
Skład
Rozmiar szydełka
Rozmiar drutu
Gęstość kanwy
Skład kanwy
Kolor

Szydełka

Szydełka do robótek ręcznych

Szydełkowanie to hobby, które zyskuje na coraz większej popularności. Prawdopodobnie ze względu na to, że pomaga się zrelaksować oraz spędzić czas w sposób kreatywny. Dla wielu osób szydełkowanie staje się także sposobem na życie. Trzeba jednak pamiętać, że do szydełkowania potrzebujemy odpowiednich szydełek, które ułatwią nam wykonanie różnych robótek. Zakup odpowiedniego szydełka nie jest jednak łatwym zadaniem, w szczególności, jeżeli dopiero rozpoczynamy przygodę z szydełkowaniem. W sklepie Lovieczka można zakupić różnorodne szydełka takie jak bambusowe, plastikowe oraz Pony Easy Grip. Dla początkujących osób sugerujemy zakup kilku różnych modeli w celu dobrania odpowiedniego do własnych predyspozycji. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!

Szydełka bambusowe, plastikowe oraz Pony Easy Grip

W pasmanterii online Lovieczka każdy klient ma możliwość zakupu solidnych szydełek bambusowych o grubościach od 3mm po 12mm, które dobrze układają się w ręce i są bardzo solidne. Dla tych klientów, którzy preferują bardziej kolorowe rozwiązania, oferujemy szydełka plastikowe o grubościach od 3mm po 25mm. Nas sklep oferuje również szydełka Pony Easy Grip. Są to modele szydełek posiadające gumową rączkę, przez co trzymanie ich w ręku jest bardzo proste. Tego typu modele wykonane są z różnorodnych materiałów. Rozmiary od 2–6mm pokryte są teflonem, natomiast szydełka w rozmiarach 7-15 wykonane są z tworzywa. Większe rozmiary szydełek Pony Easy Grip nie zaleca się do twardych przędz takich jak sznurek bawełniany. Najmniejsze szydełka poniżej 2mm wykonane są ze stali.

Jakie szydełko dla początkujących?

Każde szydełko zbudowane jest z haczyka, trzonka oraz uchwytu. Niemniej jednak najważniejszy jest wybór odpowiedniej grubości szydełka, ponieważ to ten parametr wpływa na finalny wygląd robótki. Z tego względu warto już na samym początku określić, jaką chcemy wykonać robótkę. Czy to ma być chusta a może gruby koc? Do każdego z tych projektów niezbędne będzie inne szydełko. Należy więc dokładnie określić rozmiar szydełka oraz materiał, z jakiego będzie ono wykonane.

Rozpoczynając swoją przygodę z szydełkowaniem, najlepiej jest wybrać projekt, w którym wykorzystamy grubszą włóczkę oraz szydełko w rozmiarze 3 lub 4mm. W ten sposób można wyraźniej zobaczyć wszystkie oczka, a samo szydełkowanie będzie łatwiejsze.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą pasmanterii online Lovieczka i dokonania zakupu kompletów szydełek. Duży wybór oraz bardzo atrakcyjne ceny zapewniają udane zakupy!

0