Filtry produktów

Kategorie
Producent
Metry w 50g
Skład
Rozmiar szydełka
Rozmiar drutu
Gęstość kanwy
Skład kanwy
Kolor

Mulina

Kolorowa mulina do haftowania

Misternie wykonane estetyczne hafty na ubraniach sprawiają, że odzież nabiera nowego charakteru. Dzięki mulinie możemy stworzyć ze zwykłej koszulki prawdziwe dzieło sztuki. Za pomocą muliny można również haftować i wyszywać przeróżne wyroby do domu, takie jak: ściereczki do kuchni, które oprócz swojej podstawowej, użytecznościowej funkcji mogą także być prawdziwą ozdobą pomieszczenia. Wykonywanie przeróżnych ozdób i dekoracji z muliny to także świetny sposób na „zabicie czasu”, nowe hobby czy też zarobek. Do tego wszystkiego potrzeba jednak muliny do haftu, którą można zakupić w atrakcyjnej cenie w sklepie Lovieczka.pl.

Nici do haftu, czyli mulina do robótek ręcznych

Mulina nazywana również nićmi do haftowania jest to podstawowy artykuł do haftu i wyszywania. Wytwarza się ją z kilku nitek tworzących pasemko. W naszym sklepie można zakupić mulinę do haftu DMC oraz Ariadna. Przy ich zastosowaniu możliwe jest haftowanie w technikach: haft krzyżykowy, haft półkrzyżykowy i haft płaski. Bardziej wprawione osoby z muliny tworzą bransoletki bądź też wyszywają obrazy przy zastosowaniu odpowiedniej kanwy.

Oferujemy szeroką gamę nici do haftu w rozbudowanej palecie barw (około 150 kolorów) z danej marki. Tak duża różnorodność kolorystyki sprawia, że mamy możliwość doprecyzowania naszego projektu w każdym calu.

Co to jest mulina?

Z pewnością osoby zaczynające przygodę z dziewiarstwem nie wiedzą do końca, czym jest mulina. Otóż jest to nić do haftu składająca się z kilku nitek, które połączone tworzą jedno pasemko do wyszywania na tkaninach przeróżnych wzorów. Zazwyczaj wytwarzana jest z bawełny, którą cechuje wydajność i wytrzymałość, co ma duże znaczenie dla haftów wykonanych przy pomocy muliny. W sklepie Lovieczka.pl można także zakupić mulinę z poliestru, która wykazuje bardzo dużą wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne. Duża gama kolorystyczna muliny sprawia, że można ją wykorzystać na różnorodne sposoby. Co więcej, w naszym sklepie dostępne są także muliny metalizowane i cieniowane, za pomocą których można stworzyć niepowtarzalne wzory na tkaninach.

Kolorowa mulina w atrakcyjnej cenie

W sklepie Lovieczka.pl można zakupić kolorową mulinę w przystępnej cenie. Duży wybór sprawia, że każdy może dobrać odpowiedni model do swoich potrzeb. Oferowana przez nas mulina doskonale nadaje się do ozdabiania koszul, bluzek, spódniczek oraz spodni. Można ją również stosować do kanw z nadrukiem, tworząc kolorowe piękne obrazy. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą mulin Ariadna i DMC. Szeroki wybór i atrakcyjne ceny powinny zadowolić nawet najbardziej wymagających klientów. Zapraszamy na udane zakupy!

0