Filtry produktów

Kategorie
Producent
Metry w 50g
Skład
Rozmiar szydełka
Rozmiar drutu
Gęstość kanwy
Skład kanwy
Kolor

Włóczka DROPS Delight

Nie znaleziono produktów, których szukasz.

Miękka wełna superwash

  • Materiał: 75% Wełna, 25% Poliamid,
  • Waga/długość motka: 50 g, czyli około 175 metrów,
  • Zalecany rozmiar drutów: 3,5 mm,
  • Próbka: 10 x 10 cm = 23 o. x 30 rz.,

DROPS Delight specyfikacja

  • Gotowe robótki na bazie tej włóczki, można prać w pralce w programie do tkanin delikatnych przy 40°C.  Nie wolno również używać środków zmiękczających, a wypraną odzież należy suszyć rozłożoną na płasko.

Włóczka DROPS Delight – charakterystyka

Włóczka DROPS Delight występuje w wielu ciekawych kolorach, jest super miękka oraz bardzo luksusowa. Składa się z 1 nitki wykonanej z wełny superwash, która została wzmocniona poliamidem. Doskonale nadaje się do prania w pralce. Można z nią wykonać sporo różnorodnych projektów, a więc nie tylko skarpetki. Warto wypróbować ten rodzaj włóczki do rozpinanych swetrów, szalików oraz dodatków.

Piękne kolory są wynikiem połączenia wspaniałych barw. Dla DROPS Delight charakterystyczne są płynne przejścia pomiędzy kolorami, co jest wynikiem specjalnej techniki jej barwienia, a sama struktura przypomina wełnę przędzioną ręcznie. Całe to magiczne przejście spotęgowane zostało wyjątkowymi przejściami pomiędzy kolorami, a więc w ramach danej partii kolory mogą być jaśniejsze oraz ciemniejsze tzw. „magic print”. Można rzec, że jest to wyróżnik tej właśnie włóczki.

Warto pamiętać:

Producent zaleca zakup całej potrzebnej ilości włóczki do wykonania określonej robótki w tym samym czasie. Nowe partie mogą różnić się odcieniami. Partie farbowania oznaczone są numerem Dyelot umieszczonym na banderoli przy numerze koloru.

0