Lovieczka – kilka słów o mnie

Hej, mam na imię Justyna i od kwietnia 2022 łączę prowadzenie pasmanterii internetowej Lovieczka.pl z byciem mamą, żoną oraz pracą zawodową jako psycholog/psychoterapeuta.

Wszystko zaczęło się dość niepozornie, bo w czasie ciąży sporo haftowałam, ale już po urodzeniu dziecka ciężko było mi znaleźć przestrzeń na wymachiwanie ostrą i niebezpieczną igłą przy Maluszku.  Jednak wciąż czułam, że muszę robić coś kreatywnego . Tak odkryłam bogactwo tutoriali szydełkowych na YouTube i modnych wtedy podkładek i dywanów ze sznurka bawełnianego. Stąd już krótka droga do drutów, które stały się moją największą miłością od pierwszego dziergania.

Oczywiście na pierwszy raz kupiłam strasznie podłą włóczkę i okropne, ciężkie, proste druty. Jak można się domyślić, oczka przerabiałam zupełnie niepoprawnie, przekręcając je wszędzie tam gdzie nie powinnam…

Po pewnym czasie zaczęło we mnie kiełkować marzenie żeby stworzyć przestrzeń gdzie każda twórcza osoba znajdziecie coś dla siebie, szczególnie jeżeli tak jak ja, nie ogranicza się do jednego hobby. Staram się aby Lovieczka była wypełniona sprawdzonymi produktami, w jak największym stopniu przyjaznymi dla naszej planety, a jednocześnie jak najbardziej dostępnymi cenowo .

Trzymajcie się ciepło i druty w dłoń .

 

lovieczka pasmanteria logo

Przeczytaj również

0